Transport pianin - Warszawa

Nie jest żadną tajemnicą, że przeprowadzka to bardzo poważne przedsięwzięcie logistyczne, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Problem jest tym większy, gdy do przewiezienia są wielkogabarytowe rzeczy, na przykład szafa i inne duże meble. Może się jednak również zdarzyć, że do przewiezienia jest inny, bardziej niestandardowy przedmiot, na przykład pianino. W takim przypadku konieczny jest odpowiedni i dobrze zabezpieczony transport pianin. Warszawa to miejsce, w którym można znaleźć prawdziwych ekspertów, którzy w profesjonalny sposób zajmą się transportem pianina.

Transport pianin w Warszawie — gwarancja jakości

Sposoby transportu pianina, które są oferowane przez naszą firmę, są niezwykle sprawdzone. Właśnie to sprawia, że nasze usług są niezwykle chętnie wybierane przez klientów i cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy świadomość, jak cennym instrumentem dla wielu osób jest pianino. Dlatego też w naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone środki bezpieczeństwa, które sprawią, że pianino całe dojedzie na miejsce przeznaczenia.

Oferowany przez nas transport pianin (Warszawa) zaczyna się od odpowiedniego zabezpieczenia instrumentu. Pierwszym krokiem jest nałożenie specjalnej podkładki pod pianino, aby nie stało ono na gołej ziemi. Dla bezpieczeństwa jest ona zabezpieczona pasem zaciskowym. Ponadto całość zostaje szczelnie owinięta folią bąbelkową, kocami transportowymi, a także folią stretch. Dzięki temu pianino jest doskonale zabezpieczone przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Transport pianin Warszawa — bezpieczeństwo przede wszystkim

Po wykonaniu tych dwóch czynności nasi fachowcy mogą w końcu zabrać się za transport instrumentu. Bardzo ważne jest to, że posiadamy specjalne urządzenia i przedmioty, które ułatwiają załadowanie instrumentu na ciężarówkę. W tym celu wykorzystujemy specjalnie dostosowane wózki transportowe, platformy, jokery oraz ślizgi. Dzięki temu klient może mieć stuprocentową pewność, że pianino podczas załadunku nie zostanie uszkodzone. Czasami może się jednak zdarzyć, że jakiś element, na przykład balustrada, utrudni wnoszenie pianina. Dlatego też nasi pracownicy posiadają narzędzia w postaci wkrętarek i śrubokrętów, w celu ewentualnego demontażu.

Po wykonanym zleceniu ustawiamy instrument na swoim miejscu i, jeżeli takie jest życzenie klienta, podkleimy filce, które skutecznie zabezpieczą powierzchnię, na której będzie stało pianino. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz na to, aby instrument trafił na miejsce w jednym kawałku. Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w zakresie transportu i chętnie wykorzystują je na co dzień w swojej pracy. Ponadto cały czas służą radą oraz pomocą. Dzięki temu klient zawsze znajduje się pod opieką doświadczonych specjalistów. Mamy świadomość, że pianino to niezwykle delikatny instrument. Dlatego też każdy transport jest objęty ubezpieczeniem OC. Dzięki temu możemy zagwarantować klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Każdy instrument wygląda trochę inaczej, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób.

Transport pianin Warszawa — dlaczego my?

Oferowany przez nas transport pianin (Warszawa) cieszy się niezwykle dużą popularnością. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają zwłaszcza liczne opinie użytkowników w sieci. Zwracają oni uwagę na najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantujemy oraz profesjonalną obsługę. Co bardzo ważne, nasze usługi są dostępne w niezwykle korzystnej i bardzo konkurencyjnej cenie, która z pewnością przekona niejednego klienta.

Scroll to Top