Transport lodówki: Warszawa

Jeśli szukasz sprawdzonej i niedrogiej firmy przeprowadzkowej, która zajmie się transportem Twojej lodówki w Warszawie, to jesteś we właściwym miejscu. FAST-MOVE to firma, która oferuje profesjonalne usługi transportowo-przeprowadzkowe w Warszawie. Posiadamy odpowiednią flotę samochodów dostawczych, która pozwala nam przewieźć lodówkę w prawidłowy i bezpieczny sposób do dowolnego miejsca w Warszawie. Przenoszenie lodówki przez pracowników zawsze odbywa się w pozycji pochyłej na wózku bądź ręcznie. W samochodzie dostawczym lodówka stoi w pozycji pionowej, zabezpieczona kocem i przymocowana pasem.

Transport lodówki: Warszawa – Cena

Koszt transportu standardowej lodówki już od 230 zł

Nieco wyższa cena pojawia się w przypadku lodówek: dwuskrzydłowych(side by side), lodówek gastronomicznych czy też laboratoryjnych, ponieważ owe sprzęty zazwyczaj ważą ponad 100kg. 

  • transport lodówki o wadze 100 kg – 150 kg to koszt 350 zł + 50 zł/każde piętro bez windy przy wniesieniu/zniesieniu
  • transport lodówki o wadze 151 kg – 200 kg to koszt 600 zł + 100 zł/każde piętro bez windy przy wniesieniu/zniesieniu
  • transport lodówki o wadze 201 kg – 250 kg to koszt 900 zł + 200 zł/każde piętro bez windy przy wniesieniu/zniesieniu

Jeżeli jest możliwość przewozu lodówki windą liczymy tylko koszt podstawowy, bez dopłaty za piętra.

Przygotowanie lodówki do transportu

Jeżeli nie uda się Państwu przygotować odpowiednio lodówki do transportu, nasza ekipia zrobi to za Was. Pracownicy zabezpieczą sprzęt, dzięki temu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia. Nasze ekipy są wyposażone w materiały pakowe tj. folia stretch, folia bąbelkowa, koce transportowe. 

Godnym uwagi jest fakt iż posiadamy stałych klientów, którzy zaufali nam w przeszłości i z powodzeniem korzystają z naszych usług. Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji, dzięki czemu możesz liczyć na usługi transportowe w Warszawie w krótkim czasie. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach. 690 508 215

Transport lodówki Warszawa
Scroll to Top